bilgi@aksoyuzem.com Tel: 0 850 255 20 26

Hakkımızda

Hakkımızda

Aksoy Uzaktan Eğitim Merkezi, 2000’li yıllarda tüm dünyada hızla yayılan uzaktan eğitim yönteminin örgün öğretime kıyasla kursiyerlere çok önemli avantajlar sunacağı ve eğitimin kaçınılmaz yeni yüzü olacağı düşüncesiyle ortaya çıkmıştır. Aksoy Uzaktan Eğitim Merkezi, yaklaşık 10 yıldır faaliyet gösterdiğimiz eğitim kursları alanında kendi markamızı meydana getirerek, çağdaş bir platformda en kaliteli eğitimi sunma vizyonuyla ortaya çıkmıştır. Merkezimizde başta KPSS, ALES, DGS, Hakimlik ve Savcılık, Kaymakamlık, Sayıştay, Maliye Bakanlığı sınavları olmak üzere ayrıca kamu kurumlarının görevde yükselme sınavları, sertifika programları da verilecektir.

Aksoy Uzaktan Eğitim Merkezi, “öğrenci odaklı” bir öğretim anlayışını temel felsefe olarak benimsemektedir. Tüm öğreticilerimiz bu felsefeyle kurslarda vereceği dersleri organize edecek ve hedefiniz için size en uygun materyaller ile kurs sürecini yönetecektir. Kurum olarak yaptığımız eğitim işinin, insan hayatındaki en önemli birkaç konudan biri olduğunun farkındalığıyla hareket etmek her zaman temel ilkemiz olacaktır. Kurslarımızın planlanmasında, öğreticilerimizin seçilmesinde, sürecin yürütülmesinde çekirdek ailemizden bir bireyin eğitim sürecini planlarcasına titizlik içerisinde hareket etmek en önemli değerimizdir. Bu bakış açısı tüm kursiyerlerimiz ile merkezimizin bir aile bütünlüğü oluşturmasını sağlayacak ve bu durumsallıkta başarı kaçınılmaz olacaktır.

Aksoy Uzaktan Eğitim Merkezi, Türkiye’nin en büyük tam teşekküllü uzaktan eğitim merkezini oluşturma gayesiyle yola çıkmıştır. Bu amaç için adım adım muazzam bir kararlılık ile hareket edilecek ve siz değerli katılımcılarımızın da katkısıyla markamız ülkemize önemli katkılar sunacaktır.

Gökhan AKSOY

İletişim
Aklınıza takılan soruları cevaplayalım
Akılınıza takılan soruları cevaplıyoruz. Sadece numaranızı göndermeniz yeterli. Biz sizi arıyoruz :)
Aksoy Uzem Sosyal Medya
Giriş Yapın
Şifrenizi hatırlamıyorsanız Tıklayınız